O nás

ČEKOSERVIS spol. s r.o.  –  specialista na posklizňové technologie

Ilustrační foto Společnost ČEKOSERVIS spol. s r.o. působí v oblasti posklizňových technologií již od roku 1994. Na základě bohatých zkušeností a kvality smluvních partnerů sahá portfolio služeb od oprav a dodávek jednotlivých strojů až po dodávky a realizace úplných technologických celků.

Kromě posklizňových technologií dodává ČEKOSERVIS spol. s r.o. také náhradní díly pro zemědělskou techniku jako jsou stroje na zpracování půdy, secí stroje, sběrací a krmné vozy, kombajny, postřikovače a mnohé další. Toto základní portfolio doplňuje prodej zemědělských a lesnických pneumatik.

Dle požadavků zákazníka provádíme opravu nebo kompletní rekonstrukci či modernizaci stávající posklizňové linky, případně dodávku a instalaci nových strojních technologií vhodných k začlenění do těchto linek.

V rámci realizace technologických celků zajišťujeme kompletní služby od počátečních konzultací, přes studie staveb, projektovou přípravu až po stavbu nových posklizňových linek.

Po vlastní dodávce zajišťujeme záruční i pozáruční servis dodaných technologií.

Při dodávkách posklizňových technologií a prodeji širokého sortimentu náhradních dílů pro zemědělskou techniku spolupracujeme s renomovanými výrobci dopravních a skladovacích technologií z České republiky, států EU a Kanady.